Astaksantyna to najsilniejszy obecnie antyoksydant dostępny na świecie. Popularność tego produktu rośnie w olbrzymim tempie.

Firma Cyanotech Corporation Hawaje daje nam to, czego tak bardzo szukamy w życiu – nieskazitelnej natury, ciszy i spokoju...

Upewnij się, że przyjmujesz naturalną astaksantynę z alg morskich, a NIE syntetyczną!
Syntetyczna astaksantyna jest...

 

Astaksantyna

Czy słyszałeś o beta-karotenie, luteinie czy likopenie?

To kilka z najbardziej znanych antyoksydantów z rodziny związków zwanych karotenoidami. Karotenoidy występują w pokarmach i nadają cały szereg kolorów od zielonej trawy poprzez żółte i pomarańczowe papryki po czerwone buraki. W naturze występuje ponad 700 karotenoidów, ale większość z nas zna tylko kilka. Prawdopodobnie w twoim organizmie znajduje się teraz ok. 10 tych związków.

A czy słyszałeś o Astaksantynie?

Prawdopodobnie nie, ale badania naukowe dowodzą, że ten karotenoid jest o wiele silniejszy jako antyoksydant i ma szczególne znaczenie dla naszego sposobu odżywiania jako suplement diety. Jest to zdecydowanie bardziej aktywny karotenoid niż beta karoten, luteina i likopen. Naturalna Astaksantyna jest najsilniejszym naturalnym antyoksydantem dotąd poznanym i nadal badanym przez naukowców.


Właściwości Naturalnej Astaksantyny, które ją wyróżniają spośród innych przeciwutleniaczy to:

  • pomoc w  redukcji bólu spowodowanego artretyzmem  i chorobami stawów
  • kontroluje śmiertelne „ciche zapalenia”, które powodują  choroby serca, są przyczyną zawałów, mogą doprowadzić do nowotworów, cukrzycy, choroby Alzheimera i wielu innych poważnych chorób zagrażających naszemu życiu 
  • dodaje energii, zwiększać siłę i wytrzymałość
  • działa jako wewnętrzna ochrona przeciwsłoneczna i poprawia stan naszej skóry
  • wzmacnia system odpornościowy organizmu
  • pomaga chronić oczy i mózg przed działaniem wolnych rodników  i utleniaczy
  • wspiera układ sercowo-naczyniowy i zarazem utrzymyje w normie poziom cholesterolu